2Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : Seslisiteler | Seslichat | Seslivar | Seslihis.com

Seslisiteler | Seslichat | Seslivar | Seslihis.com

Merhaba sayın Seslivar.com Dostları .

Sesli Chat Sesli Sohbet Denilince Aklımıza Gelen ilk şey www.seslivar.com Sitesidir.

Sitemiz Dostluk ve arkadaşlık Ortamında Günden Güne İlerledikçe Büyüyen Ve zirvedeki Yerine Koruyan Bir Sesli Chat Görüntülü Sohbet Sitesidir.

Sanal ortam denilince akla Gelinen Sesli Chat Görüntülü Sohbet Siteleri Ortamlarında Dostluk Arkadaşlık Edeinmekten Gelen Bir diğer Ortam İse Sanal Maskesi Kullanan Başka İnsanlar Bunu biz Sizlere Şu şekilde Açıklıyalım Birde ..

İki yüzlülük Ve Sahtekarlık Kişilkleri İle Bu Sanal Ortamalarda Yer alan Günümüzde bir çok Kişi Mevcuttur .

Dünümüzden Bugüne Sanal ortamlarda Güven , Saygı Sevgi Durumu Alt seviylerde Yer alıyorken Seslivar.com ailesi Kişiliğinden Ve Kulanıcılardan Ödün vermeyip Bu ortama Dur demektedir .

Nasıl mı ?

Seslivar.com Sesli Chat Görüntülü Sohbet Sitemiz 2016 dan Buyana Kurulmuş Olup Bu güne dek Bir çok kullanıcı ile Emin adımlar ile Yürümektedir.

Tabi siz Şimdi Bunu da Sorarsınız ? Bu sitede Hiçmi satan giden bırakan ortam bozan olmadımı aranızda diye ?

Evet Sayın değerli okurlarımız Biz de bugün sizlere Bunu açıklamak Ve anlatmak için bu makalemize Başladık .

Seslivar.com ailesinde yer alan bir çok kişiler Güven oranımız en yüksek seviyelerde iken , Hiç beklenmedik zamanlarda ortaya koymuş oldukları kişilikleri ile Sanal ortamalarda Daha doğrusu seslivar sitemizde Güven olayımızı ister istemez sarsanlar oluyor ve olduda .

isim vermek Gereğinde duymadık fakat şu şekilde açıklamamız gerekir ise hani deriz ya kendimizce Kolay kolay güven sağlıyamayız ne bilelim işte herkes aynıdır misali tarzındaki kelimelerimiz aslında Bazen Yanıldığımızı Fark ettiriyor ..

Sesli Chat sitelerinde hiç beklemediğin anda ortaya çıkan kişilik dedğimizde aklınızıa gelen şu olsun Nede olsa sanal ben bu çarpıya bastığım anda Bilgisayar arkasında ki kişi ve kişiler ile olan diyaloğum nede olsa birazdan bitecektir düşüncesi ile Hareket sergilen şahıslar Günden güne giderek daha çok yer almıştır .

Seslivar.com ailesi Bu kişileri kesinlikle Sitesinde Bulundurmamaktadır .

Tabi her gelenin alınında'da Yazmadığına göre ister istemez (Sepeten çürük elma çıkar) misali Bizdede çıkanlar olmuştur .

Şu şekilde örnek liyebiliriz aslında sizlere.

Seslivar.com Sesli Chat ailesinde Görev li olarak Çok güvendiğimiz Bir arkadaşımız Hiç beklenmedik bir anda Mesela Tüm emeklerimiz Daha doğrusu Kendisinine sergilemiş olduğu Tüm emekleri 2 saniyede Yerde Bir edip Aramızdan ayrılmıştır .

ama biz Bunu hor görüp Kendisi dışlamayı tercih etmeyip , Seslivar.com ailesinin Herzaman ki zirvedeki Sözüzünü Kullanıp Birazdan Sizin ilede Makale Sonunda Paylasacağımız ,,

Evet değerli seslivar ailesi Bu makalemizide Sonlandırır İken Sizler ile ..

Seslivar.com Sesli Chat Sitemizde Sizleride Görmek Aramızda Bulunmanızı İstemimiz olduğumuzu Belirtir İyi günler Hoş Sohbetler Dileriz.

www.seslivar.com Ailesinin Kapısı Her daim Dosta ve Düşmanana Açıktır .

Okuduğunuz için şükranlarımızı Sunarız...

 

~`Vød[K]áréd.x!

 

 

15 Eyl 2017 1463 Görüntüleme

Gönder